Praca

Aktualne Oferty Pracy

Operator CNC

Firma PIOMET zajmująca się obróbką skrawaniem zatrudni operatora obrabiarek CNC.

Miejsce pracy: Golasowice (okolice Jastrzębie Zdrój)

Firma: www.pwpiomet.pl

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

- doświadczenie w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie

- znajomość operacji technologicznych w obróbce skrawaniem

- znajomość systemów sterowania Sinumerik będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

- obsługa i ustawianie maszyn CNC

- sprawdzenie zgodności wykonanych elementów z dokumentacją techniczną

- obsługa suwmiarki

- czytanie rysunku technicznego

- konserwacja podległych maszyn i narzędzi

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- możliwość awansu

- możliwość dodatkowego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

Mile widziane – podstawowa znajomość zasad programowania tokarek/frezarek CNC

Ze względu na nowoczesny charakter maszyn z dotykowym panelem sterującym do składania CV zapraszamy również osoby z niepełnosprawnościami.

Proszę o kontakt oraz przesyłanie CV na biuro@pwpiomet.pl

Certyfikaty

  • ISO 9001:2015 - System Zarządzania jakością - Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części.

Firma Piomet realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej: